Due Diligence

(всебічна перевірка законності і комерційної привабливості об’єкту дослідження)

ДОВІДКА:

Due Diligence, дью-ділідженс  (англ. due diligence - належна сумлінність) - це процедура формування об'єктивного уявлення про об'єкт інвестування, що включає в себе інвестиційні ризики, незалежну оцінку об'єкта інвестування, всебічне дослідження діяльності компанії, комплексну перевірку її фінансового стану і положення на ринку . Проводиться зазвичай перед початком покупки бізнесу, здійсненням угоди по злиттю (приєднанню), підписанням контракту або співпрацею з цією компанією.

Найчастіше термін використовується у фінансах і праві. Скорочено використовують абревіатуру DueD, DDG. Метод складається з збору та аналізу інформації, прийняття рішення та форми його подачі щодо доцільності вступу в ті чи інші взаємини з контрагентами. За допомогою DueD оцінюються можливі ризики (наприклад фінансові, юридичні і т. д.) При зборі інформації враховується будь-яка інформація, незалежно від джерел її походження. Вивчення отриманої інформації робиться різними фахівцями окремо, потім робиться зведений аналіз. Рішення приймається експертами DueD окремо

Наразі у нас Ви можете замовити наступні види Due Diligence:

Загальний (GENERAL DUE DILIGENCE)

перевірка всіх аспектів діяльності компанії, включаючи юридичні питання, фінансовий стан, питання оподаткування, якість менеджменту, комерційну діяльність, місце компанії на ринку.

Фінансовий DUE DILIGENCE (FINANCIAL DUE DILIGENCE)

можливість оцінити фінансовий стан компанії, перевірити його активи та зобов'язання з погляду їх якості та реальної оцінки (зокрема, наявність незареєстрованих зобов'язань або завищена вартість активів може суттєво погіршити фінансовий стан у майбутньому).

Податковий DUE DILIGENCE (TAX DUE DILIGENCE)

детальний аналіз податкових ризиків, як предмет окремої перевірки.

Юридичний DUE DILIGENCE (LEGAL DUE DILIGENCE)

аналіз юридичних аспектів діяльності компанії, таких як законність приватизації, питання реєстрації ліцензій, контрактів, дотримання трудового законодавства тощо.

Операційний (OPERATIONAL DUE DILIGENCE)

перевірка виробничої діяльності компанії, зокрема, наявність можливості для збільшення випуску продукції, врахування місткості ринку, оцінка якості продукції, огляд нових розробок.

Перелік документів, які необхідно надати задля проведення аналізу в рамках замовленої послуги, визначається спеціалістами нашої Компанії індивідуально та надається Замовником на письмовий запит Виконавця.

Вартість замовленої послуги визначається та узгоджується індивідуально в залежності від складності поставленого Вами завдання.

Замовити проведення DUE DILIGENCE Ви можете зателефонувавши за номерами телефонів:  +38 (098) 557 31 32 або надіславши електронного листа на нашу електронну адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Ми гарантуємо високий професійний рівень надання послуг та

конфіденційність Вашої інформації

З повагою до Вас,

«АУДИТОРСЬКА ГРУПА «ФЕНІКС»

01015, Україна, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, буд. 1 оф. 2

www.auditphoenix.com    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 (098) 557 31 32